Sponzorovaný odkaz

Maddeo CZ s.r.o - přesné vodoměry a měřiče tepla pro spravedlivé přerozdělení spotřeby
www.maddeo.cz, info@maddeo.cz, zadání poptávky pro nabídku zdarma
linka zdarma 800 778 778, montáže pro celé ČR vlastními montážníky.

Komunikace - internet

Zpracovala spol.: Airwaynet a.s., dne 28.6.2015

Internetové připojení bez starostí a investic

Pokud děláte výběrové řízení nebo hledáte novou společnost, které vám připojí k internetu bytové jednotky, věnujte pozornost tomuto článku.

Je naprosto běžnou praxí, že se u poskytovatelů telekomunikačních služeb projevují nevýhody, které v dnešní době bereme za samozřejmost. Jedná se především o skrytě nevýhodné podmínky, automatickou prolongaci závazků bez předchozího upozornění, cenové upřednostňování nových zákazníků, záměrně nepřehledné podmínky a parametry služeb, pravidelně nedostupnou linku technické podpory a zpoplatněné výjezdy servisního technika.

Častokrát jsou tyto nevýhody doprovázeny ještě nezájmem řešit individuální potřeby, zbytečnou administrativní a finanční náročností řešení nebo kvalitou neodpovídající ceně. Výčet by mohl být i delší, ale od tohotady nejsme. Snažili jsme se najít společnosti, u kterých se s výše uvedenými negativy nesetkáte a pár se jich našlo. Tyto společnosti se liší především v přístupu k zákazníkovi, který se projeví ihned v osobním a individuálním řešení každého požadavku, což je v dnešní době nestandardní.

Překvapilo nás jak jednoduché a rychlé je řešení připojení bytového domu. Zástupci takovéto společnosti navštíví představitele družstva nebo schůzi družstva, zkonzultují požadavky a navrhnou optimální řešení. Pro usnadnění převezmou veškerá jednání s jednotlivými bytovými jednotkami včetně administrativy a montáže přípojky. Připojení objektu tak trvá v řádech dnů, investice připadne na společnost poskytující internet a jednotlivé bytové jednotky pak platí pouze smluvený měsíční paušál. S takovými společnostmi pak družstvo nebo vlastník ušetří nejen peníze ale i čas!

Příkladem firmy, splňující veškerá uvedená kritéria, je česká společnost Airwaynet a.s.

Mediální partner


Aktuální vydání 

"Praktického rádce pro SVJ"