Sponzorovaný odkaz

Sponzorovaný odkaz

Maddeo CZ s.r.o - přesné vodoměry a měřiče tepla pro spravedlivé přerozdělení spotřeby
www.maddeo.cz, info@maddeo.cz, zadání poptávky pro nabídku zdarma
linka zdarma 800 778 778, montáže pro celé ČR vlastními montážníky.

Garance

Zpracovala: Maddalena CZ s.r.o., 10. 6. 2015

Nové ještě přesnější vodoměry Maddalena typ MVM PLUS C opět s Písemnou garancí snížení rozdílů pro Váš bytový dům

Společnost Maddalena CZ (systém Maddeo), jako přední dodavatel přesných vodoměrů a měřičů tepla, si vám dovoluje představit nový a ještě mnohem přesnější typ bytového vodoměru – typ MVM PLUS C.

Jedná se o vodoměr vycházející z vodárenské konstrukce, ale tentokrát s objemovým principem měření vody. V současné době jde o bezkonkurenčně nejpřesnější bytový vodoměr na trhu s parametrem R = až 800! Tomuto parametru R přímo odpovídá hodnota minimálního průtoku Q1 = 3,13 l/hod s rozběhovým průtokem 0,5 l/hod!

Průtok Q1 je hodnota, od které vodoměr začíná přesně měřit protékající vodu v požadované toleranci (standardní dodávaná verze je s parametrem R400).
O tomto vodoměru lze bez nadsázky tvrdit, že skutečně změří„každou kapku“.

S ohledem na skutečnost, že společnost Maddalena CZ s.r.o. již řadu let úspěšně pomáhá bytovým domům „léčit“ problematické rozdílymezi součtem vodoměrů v bytech a hlavním vodoměrem, uvedení nového vodoměru typu MVM PLUS C na trh jen dokazuje, jakým směrem společnost Maddalena CZ s.r.o. postupuje. Je to cesta k nejvyšší přesnosti měření vody v bytech a to pro zajištění přesného měření a spravedlivého rozúčtování.
Je třeba si uvědomit, že cena vody stále roste a poroste a lidé ve společnosti Maddalena CZ s.r.o. pochopili, že pokud chtějí stále lépe a lépe bojovat s nežádoucími rozdíly na domech svých zákazníků, musí mít ty správné „zbraně“.

Vodoměr typu MVM PLUS C rozšiřuje základnu garantovaných řešení snížení rozdílu a tím upevňuje pozici společnosti Maddalena CZ s.r.o. jako jednoznačného lídra v tomto směru na našem trhu.Garantovaným řešení se rozumí řešení, na které je společností Maddalena CZ s.r.o. poskytována Písemná garance snížení rozdílů a vrácení peněz.

V posledních letech zaznamenáváme stále větší a větší zájem ze strany našich zákazníků o přesné a kvalitní měření vody i tepla. Velmi nás těší, že lidé ve vedení bytových domů nejsou lhostejní a mají zájem pro své domy získávat účinná a hlavně fungující řešení, která v konečném důsledku zajistí pohodlné a klidné bydlení pro všechny obyvatele bytového domu. Jedná se o velmi náročnou práci, kterou tito lidé dělají více méně ve svém volném čase. Na to by se nemělo nikdy zapomínat a patří jim za to velké poděkování.

Mediální partner


Aktuální vydání 

"Praktického rádce pro SVJ"