Sponzorovaný odkaz

Maddeo CZ s.r.o - přesné vodoměry a měřiče tepla pro spravedlivé přerozdělení spotřeby
www.maddeo.cz, info@maddeo.cz, zadání poptávky pro nabídku zdarma
linka zdarma 800 778 778, montáže pro celé ČR vlastními montážníky.

Plastová okna - výplně

Zpracovala spol.: Stav servis s.r.o., dne 10.7.2015

Plastová okna

U našich výrobků zajišťujeme kvalitu a dlouhou životnost, profesionální přístup, včetně použití špičkového německého profilu INOUTIC – DECEUNINCK – Prestige.

Jsme společnost, která na trhu působí téměř 14 let a máme tak mnoho zkušeností v tomto oboru, proto můžeme zajišťovat vysokou kvalitu všech nabízených služeb a zajistit náš hlavní cíl – spokojenost zákazníka. Přijďte si výrobky prohlédnout a vyzkoušet jejich funkčnost v naší vzorkové prodejně Kralupy nad Vltavou Lutovítova 594, kde Vám odbornou radu a informaci poskytnou naši vysoce specializovaní obchodně-techničtí pracovníci.

Okenní systém Prestige

Harmonický design se prolíná s vysokou funkčností, skvělou zvukotěsností a vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Splňuje aktuální požadavky norem týkajících se energetické úspornosti. Díky moderní šestikomorové technologii a vestavné hloubce 76mm ušetříte energii i náklady na vytápění. Pokud srovnáme plastová okna s jednoduchým zasklením s plastovými okny Inoutic s kvalitním izolačním zasklením, zjistíme, že lze náklady na vytápění snížit až o 40 %.

Individuální požadavky lze splnit díky výběru ze 40 barev fólií, podle konkrétních požadavků zákazníků. Barevná okna a dveře dokreslují umělecký dojem a jsou rozhodující pro finální vzhled fasády. Barevné fólie se nanášejí jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitým způsobem kombinovat a okna mohou mít zevnitř a zvenku odlišný vzhled.

Plastová okna jsou jedničkou v energetické účinnosti
Okna pro pasivní dům lze již dnes za příznivou cenu vyrobit z plastových profilů a s použitím dostupného trojitého zasklení.

Plastová okna mají velmi dobrý poměr cena/výkon
Díky vysokému potenciálu pro úsporu energie, téměř dokonalé bezúdržbovosti a životnosti přesahující 50 let lze s plastovými okny výrazně ušetřit jak finanční tak ekologické prostředky.

Plastová okna se snadno udržují
Péče o kvalitní plastová okna je mimořádně jednoduchá a nároky na jejich údržbu jsou minimální Díky hladkému povrchu stačí pro omytí okenního rámu použít pouze jemný čisticí roztok.

Plastová okna mají mimořádně dlouhou životnost
Vysoce kvalitní okna se vyznačují velkou odolností proti zkroucení a maximální funkčností. Díky dlouhé životnosti přesahující 50 let jsou tedy plastová okna výhodnou investicí, a to i proto, že jejich hodnota, a tedy hodnota celé nemovitosti s časem neklesá.

Plastová okna mají vynikající ekologickou bilanci
Plastová okna jsou 100% recyklovatelná a významně tedy šetří přírodní zdroje. 40% celosvětové spotřeby plynu a ropy připadá na vytápění a zásobování budov energií, pouze 4 % jdou na výrobu plastů a z toho pouhé 1% na výrobu PVC. Recyklovatelnost i dlouhá životnost a minimální zatížení při výrobě plastových profilů přispívá k ochraně životního prostředí.

Mediální partner


Aktuální vydání 

"Praktického rádce pro SVJ"